Skip to content

درباره ما

شرکت رانا فرآیند صنعت، با بهره گیری از تجربه مدیران، متخصصین کارآمد و با هدف شناخت نوآوری های صنایع غذایی و مواد اولیه، با اخذ نمایندگی انحصاری شرکت

LB BULGARICUM بلغارستان تأسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه واردات انواع استارترهای صنایع غذایی به خصوص صنعت لبنیات آغاز نموده است.

همچنین این شرکت، با گسترش فعالیت خود  به عنوان نماینده شرکت sternenzym آلمان، به توزیع انواع آنزیم ها و مواد اولیه صنایع غذایی می پردازد.

LB BULGARICUM

تنوع محصولات لبنی کشور بلغارستان از دیرباز زبانزد خاص و عام بوده و شرکت بنام  LB BULGARICUM با قدمتی ۵۰ ساله دارای مجموعه کاملی از انواع استارترهای تخصصی در محصولات لبنی خصوصا ماست، محصولات پروبیوتیک، استارترهای تخصصی تهیه و تولید نان، از بزرگ ترین های این صنعت در دنیا می باشد.

STERNENZYM

شرکت بنام SternEnzym از بزرگترین تولیدکنندگان آنزیم های ترانس گلوتامیناز، مواد اولیه و افزودنی های صنایع غذایی (لبنیات، مرغ، آرد و نان) بوده و تنوع محصولات آن در سراسر دنیا مورد توجه می باشد. شرکت SternEnzym آلمان، با قدمتی بالای ۴۰ سال، با تمرکز بر روی سیستم های آنزیمی، به افزایش و حفاظت عمر مفید و پروتئین های طبیعی انواع محصولات صنایع لبنیات، نانوایی و گوشت پرداخته و در این راه، شهرتی جهانی دارد.

شرکت رانا فرآیند صنعت با داشتن گواهی GMP برای کلیه محصولات خود و با کادری مجرب و متخصصین فنی، مسئولیت تأمین و پشتیبانی محصولات فوق و فرمولاسیون انواع محصولات لبنی را بر عهده دارد.