٢٢٤٨٤٤٦١-٠٢١٢٢٤٨٤٤١٣ Info@ranafsco.com

درباره ما

 

شرکت رانا فرآیند صنعت، با بهره گیری از تجربه مدیران، متخصصین کارآمد و با هدف شناخت نوآوری های صنایع غذایی و مواد اولیه، با اخذ نمایندگی انحصاری شرکت

LB BULGARICUM بلغارستان تأسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه واردات انواع استارترهای صنایع غذایی به خصوص صنعت لبنیات آغاز نموده است.

همچنین این شرکت، با گسترش فعالیت خود به صنایع گوشت و آرد و نان به عنوان نماینده شرکت C&P آلمان، به توزیع انواع آنزیم ها و مواد اولیه صنایع غذایی می پردازد.

 

LB BULGARICUM

تنوع محصولات لبنی کشور بلغارستان از دیرباز زبانزد خاص و عام بوده و شرکت بنام  LB BULGARICUM با قدمتی ۵۰ ساله دارای مجموعه کاملی از انواع استارترهای تخصصی در محصولات لبنی خصوصا ماست، محصولات پروبیوتیک، استارترهای تخصصی تهیه و تولید نان، از بزرگ ترین های این صنعت در دنیا می باشد.

 

C&P

شرکت بنام C&P از بزرگترین تولیدکنندگان آنزیم های ترانس گلوتامیناز، مواد اولیه و افزودنی های صنایع غذایی (لبنیات، گوشت قرمز، مرغ، ماهی، آرد و نان) بوده و تنوع محصولات آن در سراسر دنیا مورد توجه می باشد. شرکت C&P آلمان، با قدمتی بالای ۴۰ سال، با تمرکز بر روی سیستم های آنزیمی، به افزایش و حفاظت عمر مفید و پروتئین های طبیعی انواع محصولات صنایع لبنیات، نانوایی و گوشت پرداخته و در این راه، شهرتی جهانی دارد.

شرکت رانا فرآیند صنعت با داشتن گواهی GMP برای کلیه محصولات خود و با کادری مجرب و متخصصین فنی، مسئولیت تأمین و پشتیبانی محصولات فوق و فرمولاسیون انواع محصولات لبنی را بر عهده دارد.

 

فارسی سازی و توسعه توسط آلتمیست تم.

طراحی شده توسط کانون تبلیغاتی مانا گرافیک